Kodulehe optimeerimine otsingumootorite jaoks!

Kui enamus SEO teenuse pakkujaid lubavad optimeerida otsingumootoreid, siis meie optimeerime hoopis teie lehe, et oleksite otsingumootorites lihtsamini leitavad!

Pakume terviklahendust kontseptsiooni väljamõtlemisest kuni teostuseni!

Kodulehe optimeerimine otsingumootorite nagu Google või Bing jaoks algab tegelikult juba kodulehe kontseptsioonist. Gurud jagavad igasugu õpetussõnu, on palju müüte, kuid tegelikkuses pakuvad kvaliteetset teenust Eestis täna vähesed ettevõtted. Selle parimaks näiteks on Eesti üldine konkurentsitase ranking'utes. Meie saame oma kliendid soovituste kaudu, sellepärast pole meie lehel ka tekste selleks, et otsingumootorit igavate sisutühjade tekstidega spammida, vaid anda teile reaalset informatsiooni, kuidas asju teeme.

Tehniline Analüüs

Et saada üldse mingi pilt teie kodulehe seisukorrast ning et seda ka teile konstruktiivselt esitleda, teeme tehnilise kodulehe analüüsi, kasutades selleks erinevaid spetsiaalseid programme ning oma kogemust. Vastavalt sellele koostame teile raporti, kus on kirjas vead, mis nende parandus kaasa võiks tuua ning soovitused muutusteks.

Strateegia

Saades teada, kus te praegu asute, saame vastavalt sellele teha teile strateegia, mis on alati individuaalne. Kuna enamus nishid on erinevad, on ka taktika ja plaan enamasti erinev. Teeme teile põhjaliku märksõnade analüüsi koos võimalustega.

Vigade Parandus

Peale teiepoolset koostöökinnitust parandame tehnilised vead teie lehel, optimeerides koodi (tehes lehte kiiremaks), optimeerime pealkirjad ning märksõnad otsingumootori tarbeks.

Sisuloome

Sisuloome puhul keskendume vastavalt vajadusele ning olenvalt nishist eelkõige kliendile, kuid kirjutame tekstid ka selliselt, et otsingumootori jaoks olla parimas vormis. Vajadusel treenime teie enda meeskonna looma originaalset ning "head" sisu, samuti pakume copywriting'u teenust ning soovitame ka parimaid sisuloomepakkujaid, kes on meie partnerid.

Linkide ehitamine

Ehitame teie leheküljele ka vajadusel linke.