Kodulehe optimeerimine otsingumootorite jaoks!

Kui enamus SEO teenuse pakkujaid lubavad optimeerida otsingumootoreid, siis meie optimeerime hoopis teie lehe, et oleksite otsingumootorites lihtsamini leitavad!

SEO Teenused Eestis ja välismaal!

Kodulehe optimeerimine otsingumootorite nagu Google või Bing jaoks algab tegelikult juba kodulehe kontseptsioonist. Gurud jagavad igasugu õpetussõnu, on palju müüte, kuid tegelikkuses pakuvad kvaliteetset teenust Eestis täna vähesed ettevõtted. Selle parimaks näiteks on Eesti üldine konkurentsitase ranking'utes. Meie saame oma kliendid soovituste kaudu, sellepärast pole meie lehel ka tekste selleks, et otsingumootorit igavate sisutühjade tekstidega spammida, vaid anda teile reaalset informatsiooni, kuidas asju teeme.

SEO Strateegia ja lehe tehniline Analüüs

Saades teada, kus te praegu asute, saame vastavalt sellele teha teile strateegia, mis on alati individuaalne. Kuna enamus nishid on erinevad, on ka taktika ja plaan enamasti erinev. Teeme teile põhjaliku märksõnade analüüsi koos võimalustega.

SEO Tehnilise analüüsi käigus vaatame erinevaid ON-Page SEO näitajaid ning teeme põhjaliku analüüsi. St. vaatame üle teie lehe tehnilised elemendid nagu lehe kiirus, sisemiste linkide jaotus, linkide struktuurid ja märksõnade paigutus - Samuti pealkirjad ning lehe üldise kontseptsiooni mis puudutab lihtsamaid, aga ennast tõestanud CRO (Conversion Rate Optimization) praktikaid.

OFF-Page SEO analüüsi hulka kuulub teie lingiprofiili läbivaatus ja analüüs, kuidas on Anchor Textid ning millised on võimalused teie tuleviku linkide ehitamist.

OFF-Page SEO'le tähelepanu mitte-pööramine on üks levinumaid vigu, mida ka kogenud SEO-agentuurid tänaseni teevad. Lingiprofiil ehk Backlinkide olemasolu (+Referring Domains), nende kvaliteet ja relevantsus on kõige tähtsam, mis puudutab SEO'd, seda loomulikult eeldusel, et lehel olevad sisud ja tehnilised elemendid on korras, mis peaks olema, aga igal veebilehel nagunii olemas.

SEO strateegia läbimõtlemisel leiame teile võimalused, kuidas ehitada relevantseid linke mis teid pikaajaliselt otsingutulemustes kõrgemale aitavad ning vajadusel ka alternatiivseid võimalusi, kuidas teie lehe kõiki näitajaid parandada.

SEO tekstid ehk Sisuloome

Sisuloome puhul keskendume vastavalt vajadusele ning olenvalt nishist eelkõige kliendile, kuid kirjutame tekstid ka selliselt, et otsingumootori jaoks olla parimas vormis. Vajadusel treenime teie enda meeskonna looma originaalset ning "head" sisu, samuti pakume copywriting'u teenust ning soovitame ka parimaid sisuloomepakkujaid, kes on meie partnerid.

Tänaseks, on SEO valdkonnas palju muutunud mis puudutab erinevaid sisuloome strateegiaid. Üks asi, mis aga läbi aastate samaks on jäänud - Google arusaamine erinevatest võõrkeeltest (s.h. eesti keelest) ning Google fookus erinevates väiksemate riikide algoritme puudutavast. Kasutame teie sisuloome strateegia planeerimisel parimat olemasolevat tarkvara mis on ainuüksi juba teie konkurentsieeliseks teiste ees.

SEO teenus

Teeme tehnilise analüüsi

Aitame eemaldada tehnilised puudujäägid

Optimeerime teie pealkirjad, meta kirjeldused ning märksõnade paigutuse sisudes

Analüüsime lingiprofiili ning leiame linkide ehitamise võimalused

Erilahenduste kohta rohkem infot saate kui võtate meiega ühendust

Kui teid huvitab veebidisain saate lähemalt vaadata kodulehe valmistamise lehelt. Pakume ka Digiturunduse Konsultatsiooni, sellest saate lähemalt lugeda vajutades SIIA. Erinevate erilahenduste kohta, nagu Affiliate Programmide või muude turundusstrateegiate kohta lisainformatsiooni saamiseks saate meiega ühendust võtta kasutades selleks kontaktivormi.

Lehekülg on uuendatud 2019 Detsember