Digiturunduse Konsultatsioon

Kuldmune saate teiste agentuuridega, meie keskendume tulemustele!

Vajate abi skaleerimisel?

Meie väikses armsas Eestis saab ettevõtted, mis on edukalt välisturgudele skaleerinud (digiturundust silmas pidades) kokku lugeda kahe käe näppudel. Parim näide absoluutsest eduloost, mida ei ole peale 10't aastat ikka veel skaleeritud on Click&Grow. Nimelt, on eelpoolnimetatud ettevõte 10 aastaga jõudnud 10-miljonise aastakäibeni, mis pole üldse paha, eriti Eesti mastaabis. Kui võtta aga arvesse, et tegu on esimese sellise tootega turul, nad on aastaid olnud turuliidrid nii kvaliteedi kui innovatsiooni suhtes - ja seda, et turule on tulnud kümneid konkurente, kes on kasvanud jõudsalt - on Click&Grow oma võimaluse ammu maha maganud.

Kui teil on ettevõte ning te ei taha ka peale 10't aastat ikka veel kapitali kaasata, võtke ühendust ja vaatame üle võimalused, kuidas skaleerida kiiresti, nii horisontaalselt kui vertikaalselt, et kasutada ära digiturunduse salarelvad.

Füüsiline- ja Tehniline struktuur tulevaseks eduks

Olenevalt projektist/ettevõttest nõustame teid, kuidas luua parim vundament tulavaseks skaleerimiseks, kuid ka praeguste protsesside optimeerimiseks in-house. See võib tähendada erinevate uute tehnikate- ja porgrammide kasutuselevõttu, mis säästab teile nii aega, kui teeb ka tööprotsessid efektiivsemaks.

Personali koolitamine

Ettevõtte suurim vara on tema personal. Erandlike projektide puhul teeme lühikoolitusi digiturundust puudutava mindset'i kohta mida saab samuti rakendada ka teistes elu- ja ettevõtlusvaldkondades. .

Muud lahendused

kui teil on erisoove, vajate midagi väga spetsiifilist, või otsite digiturunduse parimaid inimesi. Võtke julgelt ühendust!