Digiturunduse Konsultatsioon

Digiturundus on Eestis alles oma hiilgeaegu ootamas. Täna on turul küll mitmeid ettevõtteid, kes pakuvad kvaliteetseid digiturundust, sellegipoolest on tõsiseid tegijaid üsna vähe. Digiturundus koosneb erinevatest elementidest, mis peaksid koos töötama. Nendeks elementideks on toimiv ja õigetel alustel vastavalt eesmärgile valmistatud kodulehekülg, olenevalt teie sihtturust sotsiaalmeedia olemasolu ning nende peale ehitatud turundusstrateegia.

Ajad mil lihtne Facebook postisuste Boostimine toimis, on saamas vaikselt mööda. Enamik suuremad valdkonnad on kaetud professionaalsete tegijatega ning eriti väikeettevõtjatele jäävad vaid riismed. Kui te soovite saada teie ettevõttele või projektile kohandatud asjakohast ning konstruktiivset hinnangut, võtke meiega ühendust.

Meie inimesed on tegelenud erinevate digiturundusvaldkondades üle 5-aasta ning seda eelkõige välisturgudel. Kui soovite digiturunduse konsultatsiooni, mis toob teile ka tulemusi, kirjutage meile info@itkolmnurk.ee ning vastame teile esimesel võimalusel ning lepime kokku aja ning leiame teile või teie ettevõttele parima individuaalse lahenduse.

Konsultatsiooni hind

Turunduskonsultatsiooni hind on 200€+KM tunnis. Olenevalt teie ettevõtte suurusest ja koostöö iseloomust lepime kokku individuaalse hinna. Ühest tunnist konsultatsioonist võite oodata analüüsi teie praegusele seisule, juhul kui see on vajalik ning võimalustest mida ning kuidas esimesena teha, et saaksite oma ettevõtet paremini reklaamida.

Mida Digiturunduse konsultatsioonist oodata?

Konsultatsioon on alati erinev ning igal ettevõttel või ettevõtjal on oma lähenemine, projekt ja olemus. Seepärast, ei ole olemas ühtset kõigile sobivat lahendust. Kui peaks juhtuma, et teie soovitud lahendus ei ole meie pädevusalas, või teame kedagi, kes saaks antud sooviga paremini hakkame, suuname teid otse vastava teenusepakkuja juurde. Siinkohal tahaks rõhutada, et olenevalt eelarvest saame teid soovitada just parimatele tegijatele, keda te isekeskis ehk Google otsingu kaudu ei leiaks. Meie kontaktide võrgustikus on erinevaid välisettevõtteid erinevatest valdkondadest alustades Facebook Reklaamiga ning lõpetades Black Hat SEO valdkonnas.

Affiliate Marketing Erilahendused

Tänu meie pikaajalisele kogemusele erinevatel välisturgudel, saame teile pakkuda erilahendusi, nagu näiteks aidata teie ettevõttel luua Affiliate Programmi (loe mis on Affiliate Programm SIIT), kuidas suhelda erinevate osapooltega selles protsessis ning vajadusel leida teile parimad tööriistad ja kontakid, teie ettevõtte skaleerimisesk välisturgudele. Kui teile on huvi Affiliate Programmi loomise suhtes, võtke meiega ühendust kasutades selleks kontaktivormi.