Tehtud tööd / Osaletud Projektid

Siin on mõned projektid mille teostusel oleme saanud kaasa teha!

Tarbimislaen.ee

Koostöös Sergei Ivanov'iga Red Hornet OÜ'st optimeerisime tarbimislaen.ee kodulehe sisu ning disaini, et aidata lehel tõusta otsingutulemustes soovitud märksõnadele. Lisaks tegime märksõnade analüüsi ning pikema tulevikuplaani.

Siinkohal oli meil tegutsemist vähem kui tavaliselt, kuna klient on juba teadlik parimatest strateegiatest mis puudutab SEO'd.

Laenukalkulaator.ee

Laenukalkulaator.ee kodulehekülje aitasime optimeerida soovitud märksõnadele, teha pikaajalise turundusstrateegia, kohaldada leheküljel olevad reklaamid kasutajale mugavamaks, kasutades selleks erinevaid A/B testimise meetodeid. Samuti plaan toodetava sisu tarbeks, mida lisatakse lehele ajapikku.

Parimkiirlaen.ee

parima kiirlaenu kodulehel aitasime optimeerida soovitud märksõnadele, kohaldada leheküljel olevat sisu ning panna paika pikkajaline sisuturundusstrateegia. Tegime erinevaid A/B teste, testimaks lehekülje ülesehitust ning moodulite asetust.

autokiletamine.ee

auto kiletamise teenusepakkuja kodulehel tegime esialgse kodulehe, lihtsa template alusel ning sinna valmib järk järgult sisu ning proovime otsingutulemustes tõsta lehekülge ettepoole.

Laenuleping.ee

Laenuleping kodulehele tegime esialgse disaini ning aja möödudes optimeerime nii lehe disaini, sisu kui märksõnad, et aidata lehekülg google tulemustes esimesele kohale. Tegu on pikaajalise projektiga ning kuna domeen on värskelt ostetud, läheb esialgu mõned kuud aega, et tekstid korralikult indekseeritud saaks.

Auto kiletamise teenust pakkuvale ettevõttele tegime esialgse disaini ning aja möödudes teeme korraliku lehe, sisu ning aitame rankingutes esimeseks saada.

Müümetsa.ee kodulehekülg

2019 aasta algul tegime Metsa Müük OÜ'le kodulehekülje

Nende puhul on tegemist tunnustatud Eesti metsandusettevõtte allüksusega kuuludes Lignator AS'i, mis spetsialiseerub eelkõige metsa ostu- ja müügile.

Kodulehekülg on tehtud lihtsalt ning selliselt, et klient saaks võimalikult lihtsalt saata päringu hinnapakkumise saamiseks, kuid samuti leiaks soovitud informatsioonid teenuste, või muude vajalike toimingute jaoks otse kodulehelt.

Alamlehed nagu Metsa Müük ja Metsa majandamine on mõlemad läbimõeldult koos linkidega edasistele lehekülgedele SEO poolt vaadatuna.

Disaini poolelt on stiiliks illustreeritud stiil ning soojad värvid, kogu kasutaja tähelepanu suunatakse päringuvormile.

Neile sai samuti tehtud sisuloome pikem plaan ning koolitatud ettevõttes tulevikus nende protsesside eest vastutav töötaja.

Põlluost.ee kodulehekülg

Põllumaa Ost OÜ on põllumaade ostu, arendus ja rendiga tegelev põllumajandusettevõte. Sarnaselt müümetsa.ee koduleheküljele, on lehekülje disaini arvesse võetud eelkõige klientide soov saada põllukinnistu eest hinnapakkumine.

Disain on kohaldatud selliselt, et kasutaja jõuaks võimalikult lihtsalt ja ülevaatlikult eesmärgini. Samuti on lehel olemas kogu informatsioon kliendile vaja minevatest toimingutest, protsessidest ning kontakti võtmine on tehtud võimalikult lihtsaks.

Inspiratsiooniks kodulehe ülaosas, on facebook.com avaleht.

Vaata ka meie teenuseid: