Tehtud tööd / Osaletud Projektid

Siin lehel on mõned lingid toredatele kodulehekülgedele!

Huvitavat lugemist!

Kui teid huvitab, miks siin lehel on just sellised leheküljed, siis tegu on SEO teenusega, kus pakume oma partneritele ja sõpradele võimalust saada mõni väärtuslik link, et nende eksistentsi otsitulemustes natukenegi parandada. Veebidisaini pakkumisega, või teenuste müügiga itkolmnurk.ee ei tegele. See domeen vahetas omanikku aastal 2019 ning on täna üleval lihtsalt toreda näitena. Kui teid huvitavad sellegipoolest erinevad SEO tehnikad, või teenused võite meile kirjutada info@itkolmnurk.ee ning vastame teile esimesel võimalusel!

Tarbimislaen.ee kodulehe disain ja SEO

KoostöösRed Hornet OÜ'ga optimeerisime tarbimislaen.ee kodulehe sisu ning disaini. Lisaks märksõnade analüüsi, pealkirjade optimeerimise ja muid väiksemaid tehnilisi SEO elemente. Tulevikus jätkame linkide ehitamist relevantsetelt lehtedelt ning panime paika pikemaajalise SEO strateegia et kodulehekülg saaks otsitulemustes kõrgemale.

Siinkohal oli meil tegutsemist vähem kui tavaliselt, kuna klient on juba teadlik parimatest SEO praktikatest.

Laenukalkulaator.ee

Laenukalkulaator.ee kodulehekülje aitasime optimeerida soovitud märksõnadele, teha pikaajalise turundusstrateegia, kohaldada leheküljel olevad reklaamid kasutajale mugavamaks, kasutades selleks erinevaid A/B testimise meetodeid. Samuti plaan toodetava sisu tarbeks, mille lisame lehele ajapikku.

Parimkiirlaen.ee

parima kiirlaenu kodulehel aitasime optimeerida soovitud märksõnadele, kohaldada leheküljel olevat sisu ning panna paika pikkajaline sisuturundusstrateegia. Tegime erinevaid A/B teste, testimaks lehekülje ülesehitust ning moodulite asetust.

Autokiletamine.ee

2019 Aasta alguses tegime auto kiletamise teenusepakkuja kodulehele esialgse versiooni, lihtsa template'i pealening peale kliendi kadumist, on see leht lihtsalt seisma jäänud. Sellegipoolest on tegu Eesti mõttes väga hea näitega, kuivõrd lihtne on teha SEO'd oma ettevõtte ärile ning kui väikeste vahenditega on võimalik saada otsingutulemustes oma põhimärksõnadele esimeste hulka.

Auto kiletamise kodulehekülg on valmistatud tasuta HTML teema lehele ning populariseeritud minimaalse sisuga. Tänaseks käib lehel iga kuu umbes 300 unikaalset külastajat kes on huvitatud auto kiletamise teenuses. Saadud hinnapakkumised oleme siiani edastanud vastavalt selles valdkonnas tegutsevatele ettevõtetele. Kui te olete väiksemast ettevõttest ning teil on sarnane kodulehekülg, kuid te pole otsingumootoris leitavad, siis külastage seda lehte ning vaadake kuidas on tehtud näiteks meta pealkirjad või märksõnade paigutus. Siinkohal on ka paslik mainida, et sisu uuendamisel ja uute piltide üleslaadimisel saaks selle lehe lihtsa vaevaga oma märksõnadele kindlalt esimeeks üle Eesti.

Kodulehemarketing.ee

Eestis on täna üsna vähe kvaliteetseid SEO teenuste pakkujaid ning selle ilmestamiseks aitasime valmistada SEO Agentuuri kodulehe ning proovime selle lehe aidata oma märksõnadele Googlis esimesele leheküljele. Kodulehemarketing leheküljelt leiate muuseas teenuse kodulehe tegemine ning ka SEO õpetuse algajatele. Lehekülje kontseptsioon on väga lihtne ning seal pakutav informatsioon on kõigile tasuta ning lehel pakutavad lingid ja viited on selliselt valitud, et nad kasutajale ka tõelist väärtust pakuksid. Ajapikku peaks kodulehemarketing.ee lehele tekkima ka erinevaid pikemaid postitusi, kuidas teha ise kodulehekülge ning erinevaid õppematerjale internetiturundusest.

Muud osaletud projektid

Lisaks ülaltoodud lehekülgedele oleme ka aidanud optimeerida näiteks kodulehte mille märksõnaks on metsa ost. Aitasime neil kohendada lehel olevaid sisusid ning lisada Google Search Console'i ning muud analüütika elemendid. Samuti oleme aidanud ka teistel lehekülgedel, nagu näiteks metsa ostuga tegelevaid ettevõtteid ning põllumajandustehnika müügiga tegelevaid ettevõtteid. Kui teil on meile küsimusi, või soovite avaldada siin lehel oleva sisu kohta arvamust, kirjutage meile julgelt info@itkolmnurk.ee ning vastame teile kindlasti esimesel võimalusel.

Kui teil on mõni projekt mis vajab individuaalset lähenemist, kirjutage meile. Leiame koos laenduse!