Kodulehekülgede valmistamine

Teeme teile lihtsa, funktsionaalse või isegi keerulise kodulehekülje vastavalt teie vajadustele!

Kodulehekülje valmistamine

Pakume lihtsat kodulehekülgede valmistamise teenust. Kui enamus turul tegutsevaid veebidisainiga tegelevaid agentuurid või teenusepakkujad soovitavad teil ehitada oma kodulehe WordPressi baasil, oleme meie keskendunud vanakooli HTML lehtede kasutamisele. Kuigi, HTML lehekülgi on pisut keerulisem hooldada, on need kiiremad ning üldiselt väga lihtsa kontseptsiooniga. Samuti pakume, lehekülgede igakuist hooldust ning SEO teenust, et teie lehekülg ka otsingumootoritele leitav oleks. Loe lähemalt selle kohta SEO Teenused lehelt.

Kodulehekülg soodsalt ja kiirelt

Kodulehekülje teie ettevõttele või väiksemale projektile valmistame vastavalt teie soovidele ja vajadustele. Saame teile ehitada lihtsama mõne informatiivse lehega kodulehekülje mis on soliidne ja minimalistlik, kuid soovikorral ka disainida täiesti nullist erilahenduse.

Kui palju maksab kodulehekülje valmistamine?

Keskmiselt võtame kodulehekülje valmistamise eest alates 500€ ning keerulisemate projektide puhul alates 1000€. Kuna erinevate klientide soovid on individuaalsed, siis vastavalt teie soovidele, koostame ka täpse hinnapakkumise. Kodulehe teeme teile enamasti ühe nädala jooksul peale tellimuse esitamist.

Mida võite tellitud kodulehe puhul oodata?

Tellides meie käest kodulehe, võite olla veendunud et saate kiirelt laadiva lehe (Pagespeed) mis on toimiv nii arvutis kui ka mobiilis. Optimeerime erinevad tehnilised elemendid ja ehitame teie lehe juba eos selliselt, et inimesed teid otsingumootorites leiaksid.

Kodulehekülje valmistamine ja SEO

Kui teil on kõhklusi, küsimusi või teid huvitavad meie pakkumised lähemalt, saate meiega ühendust võtta läbi kontaktivormi. Lisaks kodulehe valmistamise teenusele, pakume ka erinevaid SEO teenuseid ning digiturundust puudutavat konsultatsiooni. Kui te soovite siseneda erinevatele välisturgudele, on Digiturunduse Konsultatsioon teile kõige sobilikum koht kus alustada.